Movas Asansör sektörde 24 yıllık tecrübe ve istikrar ile tüm türkiye’ye Asansör servis bakım hizmetleri, asansör yenileme ve modernizasyon, Yedek Parça satış servis ve tedarik, Yeni tesis kurulumu, asansör Teknik Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Uzman kadromuz ve müşteri öncelikli hizmet anlayışıyla şimdiye kadar bir çok işe imzamızı attık ve sizlerden gelen olumlu eleştirilerle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

22 yıl önce ilk işe başladığımız anda nasıl heyecanlıysak; aynı şevk ve istekle yolumuza devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmet bir çok sayıda insana hitap ediyor. Asansör kullanımı hayatı kolaylaştırmasının yanında bir çok insanı da küçücük bir alanda misafir eden bir araç. İlk bakışta sadece bir kabinden ibaret olsa da aslında hayatın olmazsa olmazları arasında yer edinmiş bir konfor. Bu yüzden bizi işimizi yaparken tek bir noktadan değil, bir çok farklı noktadan bakarak; herkesi memnun edebilecek çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip edip, kullanıcıların beklentileri ve istekleriyle bir araya getirmeye çalışıyoruz. Hepimiz artık bir çok farklı yerde bir çok farklı asansör kullanıyoruz. İşte buda bize en iyi hizmeti sunmak için bambaşka bir azim ve haz veriyor.

Movas asansör olarak hep en iyisini yapmaya çalıştık. Ama bugün daha iyisini yapıyoruz. Yarın sa mükemmeli yapmak istiyoruz…

ASANSÖR SEKTÖRÜNDE 24 YIL AŞKIN SÜRE DENEYİM İLE SERVİS VE BAKIM HİZMETİNDE  BULUNAN FİRMA MÜDÜRÜMÜZ MURAT OVA

1986 Yıllarında WABLO Asansör firmasında başlayarak TAŞKENT, BARLAS VE MİNİMAK asansör firmalarında MONTAJ Bölümünde Görev yapmıştır.

2000 Yıllarında KONE Asansör arıza bakım servis bölümünde teknisyen olarak görev yapmış 2010 yılında ekip lideri olarak ayrılmıştır

MOVAS ASANSÖR FİRMASI’NI KURMUŞTUR

 

UZMAN FİRMAMIZ SİZLERE ASANSÖR VE MERDİVEN BAKIM ARIZA HİZMETİ SUNMAKLA BERABER YENİ TESİS MONTAJ HİZMETİ İÇİN YETİLİ SERVİSİ OLDUĞUMUZ G.K ASANSÖR OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Saygılarımızla;

MOVAS ASANSÖR

Neler Yaptığımızı Görmek için Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için BURAYA, Bize ulaşmak içinse İLETİŞİM sayfamıza gidiniz.